Minőségi Goji bogyó a Mannavitától lé formájában

Goji bogyó
Goji bogyó

A goji bogyó egy csodálatos gyümölcs, ami hatékonyan tölti fel a szervezetet vitaminokkal, nyomelemekkel, rostokkal. Betegség megelőzés szempontjából az egyik legteljesebb és legösszetettebb „fegyvernek” minősül. Ugyanis a goji bogyó hatásai között az erősítés, tisztítás és a táplálás a kiemelkedő. Minőségi goji bogyó a Mannavitától beszerezhető ital formájában, ami a frissen szedett gyümölcsökből készül. Ez a különlegesen édes és egyben csípős ízű farkasbogyó már ősidőkben is hasznos tápláléknak számított.

Fogyasztása 5000 éves múltra tekint vissza. A Goji berry ital biztonságos eljárással készül, ami megőrzi a gyümölcs finom ízét és értékes hatóanyagait. Friss lé formájában a goji bogyó a Mannavitától könnyen megrendelhető a webáruházból. Mivel tartósítószer mentes, a felbontás után a hűtőben szükséges tárolni. A legjobb, ha étkezés előtt fogyasztjuk, de az sem jelent gondot, ha napközben kortyolgatjuk. Önmagában is fogyaszthatjuk, mert jó íze van, de tetszés szerint más gyümölcslevekkel is vegyíthetjük.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás