Mindig remekel a Halm szivattyú

MMG PT-102

Manapság már senkinek sem kell mondani, hogy termosztát segítségével sokkal hatékonyabban és energiatakarékosabb módon lehet fűteni. Aki a legjobbat szeretné kihozni a fűtési rendszeréből, az MMG PT-102 szobatermosztát mellett kell döntsön, amelyik könnyen kezelhető, korszerű és megbízható.

Ez a mechanikus kellék a beállított hőmérséklet elérésekor önműködően megszakítja, lehűléskor pedig visszakapcsolja az áramkört. Ennek eredményeként pedig a beállított hőmérséklet egyszerűen elérhető és megtartható. Az MMG PT-102 esetén fontos pár szót mondani az elhelyezésről.

A tartozékot tanácsos külső hatásoktól védett helyre rakni, tehát huzat, víz és napsugárzás mentes helyiségekbe. Ezen kívül érdemes gyakran használt szobában elhelyezni az optimális működés érdekében. Az MMG PT-102 műszaki adatai is említést érdemelnek.

Gondolni kell itt a beállítható hőmérsékletre, ami 5-30 Celsius-fok között mozog. A kapcsolható elektromos feszültség pedig nagyjából 250V~ 50Hz. Az MMG PT-102 rendelkezhet K1 kapcsolóval is, ami a nappali üzemmódban beállított hőmérsékletet 3 fokkal is csökkentheti. Aki már megvette ezt a kelléket, pontosan tudja, hogy mennyire könnyű kezelni.

Kiváló működést szintén garantál a Halm szivattyú, amelyik a keringetős fajták egyik legkiemelkedőbb fajtája. Ennek a korszerűségét és sokoldalúságát bizonyítja, hogy ez nyugodtan, minden követelménynek megfelelve alkalmazható a napkollektoros rendszerekhez is.

Ennél adott a lépcsős, három fordulatszámos kapcsolási lehetőség, illetve ennek köszönhetően a még optimálisabb energia felhasználás. A könnyű kezelhetőség a kézi indítás-rásegítés miatt adott. A Halm szivattyú teljesítménye 54-93 W, és a szállítási teljesítmény elérheti akár a 4 m3/h-t is. Ennél a beépítés hossz lehet 180 mm.

A termékre a gyártó 2 év garanciát vállal, de természetesen a szerkezetek sokkal tovább is bírják, ha normál körülmények között vannak alkalmazva és a tulajdonos odafigyel a karbantartásra is. Sokféle ilyen jellegű termék vásárolható meg a nimbusz-ang.hu internetes boltban, ahol a magas áraktól nem kell tartani.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás