Mindig jó, ha kéznél van egy kerékpár pumpa!

Kerékpár pumpa

Ahhoz, hogy minden esetben biztonságban érezzük magunkat kerékpározás közben, biztosak kell legyünk abban, hogy a bicikli a lehető legjobb állapotban van. A megfelelő guminyomás igazán fontos minden bringának, mind hatékonyság, mind pedig a biztonság miatt, ezért jó, ha mindig van nálunk kerékpár pumpa.

Sohasem lehet tudni, hogy mikor fog jól jönni, ha pedig nincs kéznél, akkor bizony tolni kell majd a biciklit. A köpenyek csak az ideális guminyomás szintjén tudják azt a nívót hozni, amit elvárnánk. Továbbá, ha a guminyomás megfelelő, akkor a tapadás is biztosabb, jóval ellenállóbb a defekteknek és a kopásnak.

Legalább heti egyszer érdemes és ajánlott is megvizsgálni a kerékpárt és a guminyomást. Amennyiben nem megfelelő, a kerékpár pumpa máris megoldást nyújt a problémára. Ma már a boltokban kerékpár pumpa több típusa megtalálható, amelyek között biztosan megtaláljuk a számunkra megfelelőt, hiszen a minitől kezdődően, a teleszkóp típusokon át egészen a nyomásmérőkig, minden fellelhető.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás