A mindent magába foglaló Omniverzum

Omniverzum

Vannak, akik úgy érzik, hogy sokkal több minden van körülöttük, mint amit a jelenlegi tudomány megmagyarázni képes és akar egyáltalán. A modern kor gondolkodói ugyanis gyakran falakat húznak bizonyos témák köré. Ennél azért jóval árnyaltabbak a dolgok, amit az Omniverzum létezése is bizonyít. Még abban sincs közmegegyezés, hogy az univerzumban, csak mi lennénk az egyedüli értelmes faj.

Szinte mindenki mást gondol, ezért nehéz a sorok között olvasni. Egy laikus embernek azok a kifejezések, hogy multiverzum, Omniverzum, végtelen, egyszerűen felfoghatatlanok. Ragaszkodunk a jól megszokott kényelmes kis világunkhoz, ahol minden megfogható és érezhető.

Azonban, ennél jóval többről van szó, mert amiért mi nem vagyunk hajlandók tudomást venni a létezésükről, attól még vannak olyan dolgok, amelyek túlmutatnak a fizikai léten. Az Omniverzum című könyvből sok érdekességet megtudhatunk és lehetőség nyílik arra, hogy jelentős mértékben kitágítsuk az elménket. Ragadjuk meg az alkalmat és merüljünk el a rejtelmekben!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás