Milyen szerkezetű a minőségi fa-alu ablak?

Minőségi fa-alu ablak
Minőségi fa-alu ablak

Ma már nemcsak a hagyományos fa ablakok találhatóak meg az ajánlatokban, ugyanis elérhetőek a fa-alu szerkezettel rendelkező nyílászárók is. Ezek speciális termékek, amelyek erős, strapabíró szerkezettel rendelkeznek. Az alumínium váz erős tartást ad az ablakoknak, így hosszú távon alkalmazhatóak. A minőségi fa-alu ablak kiváló termék, amely elegáns megjelenéssel rendelkezik. Az ablakok külső része, amely az utcára néz, alumínium borítással van ellátva, míg a belső rész fa borítással. A nyílászáró kiváló adatokkal rendelkezik a hőszigetelés terén, ezért könnyen biztosítja a belső, meleg hőmérsékletet. A minőségi fa-alu ablak megnyerő ajánlatokban található meg. Az ablak 3 rétegű üvegezéssel rendelkezik. Stílusos vonalvezetésének köszönhetően, minden ingatlanhoz bátran megvásárolható. A minőségi fa-alu ablak MACO alapbiztonsági vasalattal rendelkezik, részszellőztetési funkcióval. Egy speciális szigetelőanyag található meg az alumínium és a fa réteg között, ami szintén hozzájárul a hőszigeteléshez.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás