Milyen adottságokkal bír a tetőjárda?

Horganyzott tetőjárda

A különféle rácsok és lépcsőfokok esetében nagyon is oda kell figyelni arra, hogy ezek a kellékek biztonságosak, stabilak és masszívak legyenek.

Ezen tulajdonságokkal kell rendelkezzen a tetőjárda is annak érdekében, hogy nyugodtan lehessen alkalmazni különlegesebb, egyedibb helyzetekben is. De mik azok a jellemzők, amikre érdemes odafigyelni a tetőjárda beszerzésénél? Nos, először is tanácsos megvenni a tűzihorganyzott domborított rácsozat fajtát, amelyiknek a méretét tekintve ajánlott a 2000×240 mm-es mellett dönteni. Az is előny lehet, ha a tetőjárda peremezett és visszahajlított lemezszélekkel bír. Mivel a méret mindennél többet számít, ezért a webshopoknál a kétméteres elemek igény szerint rövidebbre vághatóak.

Esetleg, ha úgy kéri a kliens, akkor azok csavarral összerögzíthetők. Ennek köszönhetően, tetőjárda elemek segítségével még nagyobb felületek képezhetők. Ennek a megrendelését sokan a www.jaroracskft.hu oldalon oldják meg, hiszen tudják, hogy itt a jutányos, kedvező árak mellett adott az elhanyagolhatatlan színvonal is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás