Mikor kerüljön fel a nyári gumiabroncs az autóra?

Nyári gumiabroncs óriási választékban
Nyári gumiabroncs óriási választékban

Nagyon sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mikor kell feltenni az évszakhoz illő gumiabroncsot a gépjárművekre, és hogy kötelező-e a csere vagy sem. Nos, igazából a törvény nem mondja ki egyértelműen, hogy kötelező lenne a csere, viszont ajánlott.

Már csak a biztonságunk miatt is. A gumiwebshop.hu hatalmas nyári gumiabroncs kínálattal rendelkezik, ugyanis ilyenkor szokták lecserélni a téli gumikat nyári gumiabroncsokra. A szakértők szerint ugyanis 7 Celsius fölött a téli gumik már nem működnek megfelelően.

Nagyon gyorsan elkopnak a melegebb, száraz aszfalton és nagyon kényelmetlenné teszik a vezetést. A nyári gumik lecserélése télire még fontosabb a hideg időszak beálltával, hiszen nem csak kényelmetlenné teszik a vezetést, hanem roppant veszélyessé is. Ugyanis a nyári gumik a csúszós utakon nem biztosítanak megfelelő tapadást, ezért nagyon balesetveszélyesek.

Érdemes most vásárolnia a gumiwebshop.hu webáruházban, hiszen most minden nyári gumiabroncs kedvezményes áron vásárolható meg. Így nagyon sok pénzt meg lehet takarítani.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás