Mikor indulhat a szabadulós játék Budapesten?

Szabadulós játék Budapesten

Hazánkban is egyre jobban divatba jönnek az úgynevezett szabadulós szobák, ahol 60 perc alatt kell kijutni egy zárt szobából, a feladványok megoldásának segítségével.

Ennek a küldetésnek a teljesítése korántsem egyszerű, ezért kell egy csapat a szabadulós játék Budapest városában történő kipróbálásához. Először össze kell gyűjteni 2-5 olyan embert, aki szívesen venne részt a kalandozásban. Ezt követően pedig el kell dönteni, hogy melyik küldetést lenne érdemes kipróbálni.

A Mindquest honlapján tekinthetőek meg a jobbnál-jobb lehetőségek. A szabadulós játék Budapest biztosan tetszést fog aratni, hiszen a kaland igazán izgalmasnak ígérkezik. A tapasztalat azt mutatja, hogy körülbelül a csapatok fele képes kijutni a szobából. A játékra egyébként a gyerekek is eljöhetnek, de a felnőtteknek mindenképpen segíteniük kell nekik.

Tanácsos minél hamarabb időpontot foglalni, mert a szabadulós játék Budapest városában egyre népszerűbbé válik. Fejenként kb. 3000-3500 Ft összeget kell fizetni a részvételért.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás