Miért népszerű az önbarnító?

Minőségi önbarnító!

Sokan alkalmaznak ilyen krémeket, ugyanis ha valaki nem szeret szoláriumba járni, akkor a téli időszakban is szép barna színt kölcsönözhet magának. Az önbarnító krém minőségi, bio-organikus alapanyagokból készült, amely nem okoz bőrirritációt, sem kiütéseket. A krém növényi olajokat is tartalmaz, amelyek hozzájárulnak a bőr hidratáltságának megtartásához, fokozásához. Az önbarnító termék használata rendkívül egyszerű. Megtisztított bőrfelületre kell felvinni a krémet, a haj- és szemöldökvonalat, továbbá a szemet és a nyálkahártyákat elkerülve. Ha valaki nem elégedett az első használat utáni barnasággal, akkor 24, illetve 48 óra múlva megismételheti a folyamatot a sötétebb árnyalat érdekében. Az önbarnító krém felviteléhez érdemes egy különleges kesztyűt rendelni, amivel egyenletesen lehet felvinni a krémet. Némely krém alkalmazása után nyolc óra elteltével ismételhető meg a fürdés. A termék megnyerő áron vásárolható meg, több márkában is. A barnító krém nem okoz csalódást, már első használat után kiváló barnaság érhető el.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás