Miben nem merünk idegentől tanácsot kérni?

Befektetési tanács

Vannak olyan dolgok az életünkben, amelyeket magánügyként kezelünk és nem szeretjük, ha valaki túlságosan érdeklődik, esetleg bele is akar szólni. Az egyik ilyen az anyagi helyzetünk. Nem beszéljük meg bárkivel, hogy mennyit keresünk, mennyit sikerül megspórolnunk, illetve befektetési tanács sem fogadható el bárkitől.

Pénzügyeinket a lehető legdiszkrétebben kezeljük, hiszen manapság sajnos egyre nagyobb a visszaélés, a sikkasztás, a lopás és nagyon hirtelen változik, hogy a tőzsdén minek mennyi az értéke. Mégis, vannak olyan helyzetek, amikor annak érdekében, hogy a lehető legjobb döntést tudjuk meghozni, szükségünk van befektetési tanács kérésére.

Nem mindegy azonban, hogy kihez fordulunk. Először is olyan céget vagy személyt kell választanunk, akiben teljes mértékben megbízhatunk, hiszen tulajdonképpen az anyagi egzisztenciánkat bízzuk rá. Másodsorban pedig jó szakembernek kell lennie, elegendő tapasztalattal a háta mögött, mert csak így láthatja át és értékelheti helyesen az egyre bonyolódó gazdasági világot, ezért várható tőle értékes befektetési tanács.

Az SPB Befektetési Zrt. azt vállalta fel, hogy a gyakran követhetetlen gazdasági piacot tegye az ügyfeleknek átláthatóvá, így segítsen abban, hogy mibe érdemes pénzt fektetni, miként lehet minél hatékonyabban megteremteni az anyagi biztonságot. Megbízhatósága kétségtelen, hiszen teljesen független, a privátbanki szektor kiemelkedő szereplője és felügyeletét a Magyar Nemzeti Bank végzi.

Tizenöt éve szolgál befektetési tanács adásával. Ha valaki ehhez a céghez szeretne fordulni, nem kell egyből elkötelezze magát mellette, hanem lehetősége nyílik egy kötetlen beszélgetésre, ahol együtt mérik fel a befektetési célokat, az anyagi helyzetet, hogy az ügyfél mibe szeretne befektetni és mennyire hajlandó/képes forgatni a pénzét. Ez a beszélgetés még nem kötelez senkit semmire, ugyanis díjmentes és el lehet dönteni, hogy szeretne-e az ügyfél további befektetési tanács adásában részesülni vagy egyedül keresi tovább a lehetőségeket.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás