Mennyibe kerül a tetőbox bérlés?

Tetőbox

A családi nyaralásoknál és kirándulásoknál nagyon át kell gondolni azt, hogy milyen eszközre lehet szükség, hiszen azt is szem előtt kell tartania, hogy a hátsó ülésen utazók kényelmesen szeretnének az adott úti célhoz érni. A tetőbox segítséget nyújt abban, hogy a különféle használati tárgyakat és csomagokat el tudja úgy helyezni, hogy ne okozzanak gondot az utasoknak. Főleg a síszezon környékén jön elő a probléma, hogy nincs elég hely az autóban. Hiába vásárol terepjárót, vagy nagy űrtartalommal bíró kombit, a csomagok tárolásához sokszor még ez sem elég.

A szakértők azt mondják, hogy egyáltalán nem mindegy, hogy milyen gyártmány mellett dönt, mivel a minőség és a biztonságos használat mindenek felett áll. A Thule tetőbox bérlésre a stilusosutazas.hu weboldalon is lehetősége nyílik, így nem feltétlenül kell megvásárolnia egy tetőboxot. A weboldalon külön kategóriákba szedve tekintheti meg, hogy milyen díjszabás mellett bérelheti az adott tetőcsomagtartókat. A méretre azonban figyeljen oda!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás