Mennyi ideig bírja a gél lakk?

Gél lakk
Gél lakk

A Diamond Nails vásárlói sok esetben érdeklődnek, hogy körülbelül mennyi ideig marad fent a körmön a gél lakk. A forgalmazók szerint általában 4 hétig, de ez természetesen rengeteg faktortól függ. Először is, sok múlik az építés minőségén. A rétegeket rendesen meg kell szárítani, mert csak így lesz tartós az eredmény. A Diamond Nails oldalán 5 grammos kiszerelésben kapható a tökéletes tapadású gél lakk, ezért az érdeklődőknek itt alkalmuk nyílik a beszerzésre.

A remek terülésnek köszönhetően, nem lesz bonyolult a felvitel. Fontos megemlíteni, hogy a gél lakkot több rétegben is fel kell kenni a körömre, majd több percen át kell alkalmazni a lámpát is, mert így érhető el igazán tartós eredmény. Nem jelent problémát, ha valaki még nem dolgozott vele, hiszen igazán könnyen meg lehet tanulni a használatot. A vásárlóknak a besárgulástól sem kell tartaniuk, az UV-szűrőnek köszönhetően. A gél lakk gyönyörű csillogást biztosít, ezért egyre többen válogatnak a Diamond Nails kínálatából. Az ellenálló rétegeknek hála, a kopás miatt sem kell félni.

A webáruházban rengeteg típusban kapható a termék, ezért mindenképpen érdemes közülük többet is kipróbálni. A hypoallergén gél lakk alkalmazása abban az esetben is szóba jöhet, ha valaki érzékeny a hagyományos típusok összetevőire. Mindenesetre a használat megkezdése előtt érdemes tartani egy allergiatesztet is, mert így kiderülhet, hogyan reagál a szervezet a hatóanyagokra. Ha 24 órán belül nem jelentkezik semmilyen probléma, akkor bátran felkenhető a remek minőségű gél lakk.

A webáruházból persze másféle kellékek is rendelhetőek abban az esetben, ha valaki profi szinten szeretné elsajátítani a műkörömépítést. Nagyon kedveltek még a színes zselék, mert a segítségükkel bármikor széppé varázsolhatóak a körmök. Az ékszerek is jó választást jelenthetnek, ha valaki imádja a különlegességeket, ezért a vásárlók feltétlenül vessenek egy pillantást a készletre! Természetesen a fontos kellékek, mint a lámpák és a csiszológépek megrendeléséről sem szabad megfeledkezni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás