Magyar gyümölcslé almával és őszibarackkal

Magyar gyümölcslé
Magyar gyümölcslé

Az őszibarack egy olyan gyümölcs, ami igazán jól kiegészíti a diétát, hiszen alacsony kalóriatartalommal rendelkezik. Ezen felül, az antioxidáns hatásait is érdemes megemlíteni, mivel képes megállítani a bőr öregedését és szép, üdévé varázsolja az arcot. A magyar gyümölcslé többféle alapanyag hozzáadásával készül, de a legnépszerűbb választása a gyártóknak az alma. Az őszibarack és az alma remek módon kiegészítik egymás íz világát, ezért is annyira jó párosítás a kétféle gyümölcs.

A barackról érdemes több ízben is megemlékezni, mivel igen magas rosttartalommal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy segíti az emésztést és a diétában is tökéletes választás. A pektintartalma jóval magasabb, mint bármelyik kedvelt gyümölcsünk esetében, ami segít, hogy megszabaduljon a kellemetlen székrekedéstől. A magyar gyümölcslé nagyobb kiszerelésben is okos döntés, mivel a felbontástól számítva, néhány napig nyugodtan fogyasztható. Az ízletes, tartósítószer-mentes levek nem fognak több napig álldogálni a hűtőszekrényben, mivel garantáltan elfogyasztják őket.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás