Liebherr hűtőszekrények vidám színekben

A kiváló minőség nemcsak innovatív technológiát, hanem szemet gyönyörködtető látványt is igényel. Minden Liebherr hűtőszekrény ennek a két tényezőnek megfelelően készül. A társaságnál a vevői követelmények az összes fontos tervezési szempont középpontjában állnak, ezért a háztartási berendezéseket a tényleges fejlesztés előtt összehangolják egy átfogó véleménykutatás eredményeivel.

Ezt követően a vállalat mérnökei és tervezői ezeket az információkat beépítik a tervezési folyamatba. Ez hívta életre a BlackSteel elnevezést kapó terméksorozatot is. A BlackSteel Liebherr hűtőszekrényekkel a cég megalkotta a klasszikus rozsdamentes acél modern értelmezését.

Ezeket a kiváló készülékeket a feltűnő fekete szín és különleges, csiszolt felület különbözteti meg a konkurens berendezésektől. A ColourLine-Edition nevet kapó termékek pedig a feltűnő színekkel tűnnek ki. Ezek a Liebherr hűtőszekrények színes ékezeteket hoznak a konyhába és a lakóterületbe egyaránt, amellett, hogy mindennapi használatra alkalmasak és könnyen tisztíthatóak.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás