Letisztult formájú függöny

Függöny

Nem szeretjük, ha a járókelők és a szomszédok teljesen belátnak a lakásba. Éppen ezért tanácsos a függöny megvásárlása mellett döntenünk. A segítségével diszkrétebben élhetünk, illetve szabályozhatjuk a beáramló fény mennyiségét.

A szoba sokkal szebbé fog válni, a megfelelő anyagnak és színnek köszönhetően. Látogassunk el a Home Design Lakberendezés weboldalára, mert itt összesen ötféle kategóriából válogathatunk, ha a függöny megvásárlásáról van szó!

A hagyományos fényáteresztő típusok a legkeresettebbek az oldalon. A sötétítős változatra elsősorban akkor van szükség, ha az ablakon nincs redőny. Az úgynevezett blackout függöny akkor jön jól, ha éppen teljes sötétségbe kellene borítani a szobát.

A japán panelek a feltűnő mintáiknak köszönhetően népszerűek. Nagyon jól mutatnak a letisztult formavilággal rendelkező szobákban. A kínálatban találhatóak még római, illetve bécsi függönyök, amelyek csak félig takarják el az ablakot. A szép és finom textúrájuknak hála, a hölgyek nagyon kedvelik ezt a típust.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás