Lepedő eltérő méretekben

Lepedő
Lepedő

Amennyiben a hálószobát szeretné felújítani, kifesteni és új bútorokkal berendezni, akkor az ágyneműhuzatot is érdemes a szoba színeihez igazítani. Az agynemushop.hu webáruházból bármikor tud ágyneműt rendelni. Az ágyneműgarnitúrához megvásárolt lepedő többféle méretben igényelhető. Az alapméret a 90X200-as változat, ami egyszemélyes ágyra ideális. Ha minőségi termékekre van szüksége, akkor a mako-szatén vagy a pamutból készült árucikkeket tanácsos választani.

Azonban a lepedőknél inkább a jersey nevű anyagot szokták elsősorban alkalmazni. Az agynemushop.hu weboldalon vásárolhat mako-jersey gumis változatot is. A számtalan színösszeállítás segítségével, bizonyára könnyedén meg tudja alkotni majd az új ágyneműgarnitúrát. Az agynemushop.hu weboldalon elérhető Nap-sárga gumis lepedő egy 25 centiméteres matracra tökéletesen illeszkedik. A körben gumírozott szélek 100 %-os takarást és tökéletes fedést biztosítanak. Vásároljon Ön is kedvére a széles választékból az agynemushop.hu webáruházban!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás