Lemezhajlítás részletes megbeszéléssel

Minőségi lemezhajlítás
Minőségi lemezhajlítás

Elege van abból, hogy bármelyik ipari kivitelező céggel is dolgozott eddig, a fémlemezek sohasem az igényeinek megfelelően készültek el? Többé nem kell emiatt bosszankodnia. Nálunk minden lemezhajlítás munkálat előtt, részletes megbeszélést tarthat szakképzett csapatunkkal, akik javaslatokkal is ellátják, hogy a projekt a lehető legsikeresebb legyen.

Pár előírást továbbra is be kell azonban tartani. Kezdjük azzal, hogy a lemezhajlítás esetében, a vastagság szinte mindig csak 0,5-3,0 milliméter lehet. A hosszúság szempontjából is meg van kötve a kezünk bizonyos mértékben, mivel legtöbbször 2500, illetve a megmunkálástól függően, maximum 3000 milliméter jöhet szóba. Ezek a méretek szerencsére a legtöbb projektnél nem okoznak problémát, mivel bőven az elfogadható határokon belül vannak. A termékek gyártása történhet kisebb és nagyobb sorozatokban is, azonban a lemezhajlítást érdemes nagyobb tételben igényelni. Ez azért jó, mert így pénzt spórolhat. Igény esetén arra is van lehetőség, hogy a munkatársaink megtervezzék Ön helyett a termékeket.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás