LED izzó a jövő fényforrása

LED izzó

Az energiatakarékos életvitel egyre népszerűbb a társadalomban. Egyre több család ügyel arra, hogy mennyi energiát fogyaszt nap mint nap. Ügyelnek a fűtésre és az áramfogyasztásra is. A LED izzó használata energiatakarékos megoldás. A hagyományos izzók lecserélése után a LED-eknek köszönhetően, akár 90%-os energia-megtakarítást érhetünk el. A cseréből fakadó költségek általában napi 3 órás világítással két év, napi 8 órás világítással pedig tíz hónap után teljes mértékben megtérülnek. Azonban mégis kételkedik néhány vásárló a LED izzó megvásárlásakor. Sokan tartanak a LED-ek túlzott fehér fényétől, ami egy idő után már zavaró lehet a szemnek. A tévhittel ellentétben a legtöbb LED izzó meleg fehér fénnyel rendelkezik, a sokak által gondolt hideg fehér fénnyel szemben. A hagyományos izzók lecserélése nem jelenthet gondot, ugyanis a LED izzók alkalmasak az E27-es, E14-es, GU10-es ésGU5.3-as foglalatokba is. A LED-es fényforrások fénye nem vibrál és azonnali teljes fényt nyújtanak, így nem kell várni, míg bemelegszik a fénycső.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás