Laminált beltéri ajtó gumitömítéssel

Laminált beltéri ajtó
Laminált beltéri ajtó

Amikor egy régi nyílászárót kivesznek a helyéről, akkor a szakemberek elszállítják és a helyére újat tesznek. Vonatkozik ez a nyílászárót körülvevő tokra is. A laminált beltéri ajtó tokja körül egy gumitömítés helyezkedik el, amit a galaxyajto.hu weboldal szakemberei egyszerűen be tudnak illeszteni. Ahhoz, hogy az ajtó jól szigeteljen, a tervezés során a papírrács betét mellett döntöttek a szakemberek. Nagyon fontos, hogy a beltéri ajtók is szigeteljenek, hiszen a hideget ezek is be tudják engedni.

A bejárati ajtóknál természetesen jobban előtérbe kerül a szigetelés, de azért a beltéri nyílászáróknál sem szabad elhanyagolni ezt a fontos tényezőt. A galaxyajto.hu weboldalon láthatja, hogy az ajtók köré gumitömítést helyeznek a profik, ami utólag is beszerelhető. A laminált beltéri ajtó modellekre két darab pánt kerül. A zár 70 milliméteres kulcs-kilincs távolságban kerül felszerelésre. Ha egyedi igényei vannak a nyílászárókkal kapcsolatban, akkor is bátran kérje ki a weboldal szakértőinek tanácsát.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás