Lakberendezési stílusok 2014

Lakberendezési stílusok
Lakberendezési stílusok

Az lakberendezés területén, az idei évben is még mindig a skandináv stílus a vezető. Az egyszerű, letisztult vonalak még mindig kedveltek. Természetesen más lakberendezési stílusok is népszerűek. A lakásokban illetve házakban gyakran használt manapság is a rusztikus stílus és a vidékies stílus is. Természetesen ez utóbbiakhoz elég nagy tér kell, hogy kifejezésre juthassanak. Valójában a lakberendezési stílusok követésénél fontosabb, hogy az ház lakói „otthon érezzék magukat” a lakóterükben. Nagyon szépen mutatnak az újságokban és az internetes oldalakon felrakott lakásfotók, csak az a kérdés, hogy hosszabb időn keresztül is jól tudjuk érezni magunkat az adott bútorok között. A legszebben berendezett lakás sem biztos, hogy otthonná válik, ha az ott élők idegennek érzik magukat a bútorok között. Egy lakberendező tud segíteni ebben, hiszen sokszor olyan keresztkérdéseket tesz fel, amelyekkel a megrendelő is belátja, hogy esetleg nem is felel meg számára a képen látott lakás. Sokkal fontosabb, hogy a megrendelő életviteléhez alkalmazkodjanak a bútorok és nem fordítva.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás