Lakásvásárlásban gondolkozik? Mutatjuk a hitel lehetőségeket.

Lakásvásárlási hitel
Lakásvásárlási hitel

Saját otthon megteremtésén gondolkodik, de azt sem tudja, melyik hitel lehetőség milyen előnyökkel és hátrányokkal jár? A piaci kínálatban megtalálható rendkívül sokféle ajánlat között mindenki rálelhet arra, amely anyagi lehetőségeinek és élethelyzetének leginkább megfelelő. De mégis mi alapján érdemes választani? Hogyan sikerülhet megtalálni azt a lakáshitelt, amely fizethető lesz hosszú éveken át?

A világháló remek lehetőséget teremt annak érdekében, hogy a saját otthon ne csak álom legyen, hanem olyan megvalósítható cél, mely senki számára sem elérhetetlen. Érdemes tudni, hogy minél nagyobb a havi összjövedelem, annál kedvezőbb THM érhető el. A lakáshitelek már 5% THM alatt megtalálhatóak a hitelintézetek kínálatában, ami igen kedvező ajánlatnak bizonyul.

Általánosságban az a tapasztalat, hogy legalább 25 százalék önerő szükséges a lakáshitel felvételéhez. Az sem mindegy, mennyi a havi jövedelem, ugyanis ha a havi törlesztő összegének háromszorosa a bevétel, az már egy pozitívumnak számít. Célszerű körülnézni az állami támogatások, juttatások között is, ugyanis ezek törlesztési kedvezményekkel járnak együtt.

Az albérletben élés semmiképpen nem jelenthet végleges megoldást. Ha nincsen abban a helyzetben, hogy családi támogatással valósíthassa meg az otthonteremtést, akkor a hitelintézetek ajánlatai jelenthetik a megoldást. Kérje független szakértők segítségét a választáshoz, és hamarosan már a részleteket intézheti! A lakáshitelek kedvezményes lehetőséget teremtenek napjainkban arra, hogy a lakásvásárlás megvalósítható legyen.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás