Kültéren működtethető az új infra hősugárzó

Az infravörös sugarakkal történő fűtés rendkívül hatékony, hiszen erőssége eléri a 2400 W értéket. A készülék teljesítménye minden körülmények között megállja a helyét. Az ilyen típusú infra hősugárzó 2 infrafűtési fokozatban használható, így minden felhasználó megtalálja az igényeinek megfelelőt. Azonnal felmelegíti a helyiséget és nem kell hosszú perceket várni arra, hogy felmelegedjen. A készülék bekapcsolását követően, nemcsak a fűtésre használható fel, hanem a falak, padló vagy mennyezet kiszárítására is.

Az infra hősugárzó IP55 vízálló tulajdonsággal bír, így nyugodtan használható a fürdőszobákban is. A készülék teleszkópos állványra felszerelhető és egy távirányító segítségével gombnyomással beállítható a kívánt fokozat. Zajmentesen működik. Az infra hősugárzó bátran használható kültéren is, hiszen nem érzékeny a szélre. Hőátadása levegőfúvás nélkül történik. Ár-érték aránya kivételes, így érdemes most az Airfresh webboltból megvásárolni. Jelenleg 2 éves garancia jár minden online megrendelt termékre.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás