Különféle gél lakk oldószer fajták

Minőségi termékekkel minőségi eredmény

A régi, lenőtt gél lakk eltávolítása fontos részét képezi a műkörmös munkájának. Erre többféle technika létezik. Az egyik a felület reszeléssel való eltávolítása, a másik pedig a gél lakk oldószer bevetése.

Természetesen mindenki azt a módszert választja, amelyik a legkézenfekvőbb számára, azonban azt fontos szem előtt tartani, hogy a lehető legjobban megőrizzük a körmök állapotát. A körmök épsége mellett, ugyanakkor a bőrt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hiszen a reszelés sérülést okozhat, a túl erős vegyszerek pedig allergiát.

A gellakk.com webáruházban olyan gél lakk oldószer fajták kaphatóak, amelyek kíméletesen, de precízen oldják a különféle zseléket. Az egyik kiváló termék Moyra acetonmentes körömlakk lemosó, ami többféle illatban is megtalálható.

Szintén nagyon hatásos a remek NiiZA gél lakk oldószer, ami roppant hatékony, azonban az acetonra érzékenyeknek nem ajánlott. Mindkét említett termék alkalmazása nagyon egyszerű, a weboldalon található vásárlói vélemények is ezt támasztják alá.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás