Kreatívan megfogalmazott online önéletrajz

Online önéletrajz

Napjainkban, ha munkára szeretne jelentkezni, akkor elengedhetetlen feltétel az önéletrajz beadása az interjú előtt. Ez képezi az előzetes szelekció alapját, tehát egyértelműen a jelentkezés legfontosabb eleme. Rengeteg fajtája ismert a CV írásának.

Tetszés szerint választhatja a klasszikus formátumokat, a kreatív szerkesztéseket, sőt, akár az online önéletrajz megírását is. Ez utóbbinak rengeteg előnye van. Beleírhat olyan tartalmakat is, amelyeket a hagyományos, A4-es formátumokba nem foglalhatott bele. Megemlíthet olyan készségeket, előzetes tapasztalatokat és diplomákat is, amelyek még ha nem is tartoznak kimondottan a „tárgyhoz”, fontosak lehetnek. Olyan területekre világíthatnak rá munkamoráljukkal kapcsolatban, amelyek talán 1-2 éves munkaviszony alatt kerülhetnének csak a felszínre.

Nem elhanyagolható szempont a design sem, hiszen segítségével kiemelhetnek bizonyos információkat is. Az online önéletrajz tehát kitűnő választásnak bizonyul, feltéve ha a munkaadó is hajlandó lesz ezt a tartalmat végigböngészni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás