Közeleg az esküvői vacsora? Ilyen árakra számíthat

Amikor az esküvő tervezésébe kezd a pár, akkor bizony nagyon oda kell figyelni az anyagiakra is. Ha kíváncsi arra, hogy milyen árakra számíthat egy esküvői vacsora megrendelésénél, akkor mindenképp érdemes szétnéznie az eskuvonkhelyszine.hu weboldalon. Itt a 2022-es letölthető esküvői árajánlatok oldalon pontos infókat lehet találni a különféle opciókról.

Egyből észrevehető, hogy az esküvői árajánlatok létszámokban és a hónapokban különböznek egymástól, azonban az étkezés és italfogyasztás ugyanaz mindegyikben. Azért, hogy egyszerűbb legyen a nézelődés, keresgélés és aztán a választás, a munkatársak előre megjelölték, hogy melyik ajánlat milyen hónapra vagy épp napra vonatozik.

Ehhez pedig hozzátartozik az is, hogy az adott napon mennyi a minimális fizetendő létszám. Júliusban és augusztusban pénteken a minimálisan fizetendő létszám 100 fő vendéglátás és 64 fő szállás, míg szombaton legalább 130 fő a megengedett, szintén 64 fős szállással. Mivel az áprilisi, májusi, júniusi, szeptemberi, októberi hónapok is nagyok népszerűek, ezért a párokat, érdeklődőket ez is nagyon érdekli ezen a weboldalon is.

Ebben a szezonban például pénteki szertartás esetén a minimális fizetendő létszám 80 főt jelent, amibe természetesen beletartozik a vendéglátás is, azaz az ital- és ételfogyasztás. Ha pedig egy szombati napról lenne szó, akkor már 100 fő a minimum. De mi a helyzet akkor, ha valaki 80-nál kevesebb személyre számít?

Ebben az esetben érdemes ajánlatot kérni egy vasárnapi napra. Sokan kedvelik az oldalban, hogy itt egyszerűen megy minden. Mindezt igazolja, hogy az itt található űrlap kitöltése gyerekjáték. Ha ez megtörtént, akkor 24 órán belül a munkatársak már válaszolnak is. Akkor sem kell aggódni, ha a párnak nincs még konkrét elképzelése a vendéglátásról, hiszen az ajánlat bármikor, bárhogyan változtatható.

Az eskuvonkhelyszine.hu cégnél mindig első helyen van a szerelmes pár és az, hogy mit is szeretnének. Csakis így lehet tökéletes az a csodálatos, felejthetetlen este. Az űrlap alján például a különleges kéréseket, vágyakat is meg lehet adni, és a kollégák mindent megtesznek, hogy azok valóra váljanak.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás