Környezetbarát nyomda zöld programmal

A környezetbarát nyomda kiváló szolgáltatásai
A környezetbarát nyomda kiváló szolgáltatásai

Bár a környezetbarát jelző napjainkban divattá kezdett válni, nem szabad elfelejtenünk annak elsődleges jelentését. A Folprint környezetbarát nyomda a fővárosban arra törekszik, hogy visszaadja a kifejezés valós jelentését azáltal, hogy a lehető legtöbb módon próbál környezetkímélő módszereket alkalmazni a munkája során. Ebben nagy segítségére vannak olyan partnervállalatok, akik például a papíranyag szükségletét elégítik ki, egyrészt újrahasznosított, másrészt pedig felelős erdőgazdálkodás révén előállított papíranyag beszállításával.

 

Más olyan vállalatok is hozzájárulnak a zöldprogram sikerességéhez, akik növényi anyagból készült festékkel látják el a Folprint nyomdát, hogy elkerülhetővé váljon a vegyi anyagokból készült festékanyag használata. Azonban, a környezetbarát nyomda sikeréhez bárki hozzájárulhat, aki bármilyen ilyen jellegű szükségletét ennél a nyomdánál intézi, illetve annak webáruházából rendeli meg a számára szükséges kellékeket, hiszen azok is mind környezetbarát módon készülnek.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás