Koncentrált fehérje sportolók számára

Extra fehérje testépítők számára
Extra fehérje testépítők számára

A proteinről már nagy valószínűséggel mindenki hallott, hiszen ez a szervezet egyik legfontosabb építőeleme. Ez az anyag biztosítja az energiaellátást az izmok számára és a húsokban igen nagy koncentrációban található meg. A napi fehérje bevitel egy átlagember számára nem jelent gondot, azonban aki testépítéssel foglalkozik, annak nagyobb mennyiségű tápanyagra van szüksége ahhoz, hogy szervezete megfelelően működjön edzés közben.

Éppen ezért hoztunk létre olyan fehérje étrend kiegészítőket, amelyek koncentráltabb mennyiségben tartalmazzák ezeket a tápanyagokat, így nem kell arányosan több táplálékot fogyasztani, hogy meglegyen a megfelelő mennyiség. Az Impact Whey protein ideális mindazok számára, akik növelni szeretnék a napi fehérje bevitelt és javítani szeretnének az edzésterven. Fogyasztható edzés előtt és után, vagy a nap bármelyik szakaszában, így teljesen rugalmas maradhat az edzésterv is. Biztosítsa Ön is a szükséges mennyiségű fehérje mennyiséget a szervezete számára, az Impact Whey protein segítségével!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás