Kivehető fogsor nemcsak időseknek

Kivehető fogsor

Nem feltétlenül csak amiatt veszíthetjük el a fogainkat, mert elhanyagoljuk az ápolásukat, hanem lényegesen több oknál fogva. Az egyik az öregedés, amikor a fogaink már veszítenek szilárdságukból és tartásukból. A szájüregi rendellenesség, fogszuvasodás vagy baleset is okozhatja, hogy kivehető fogsor mellett kell döntenünk. Ez lehet alsó vagy felső, attól függ, hogyan alakult ki a foghiány. A legtöbb esetben akrilból, műgyantából, speciális műanyagokból, valamint valamilyen könnyű fémből készül. A kivehető fogsor általában pontosan úgy néz ki, mint az eredeti fogak.

Persze ehhez kiváló szakemberekhez kell fordulni, például a fogaszat11kerulet.hu weboldalon megtalálható Etele Dental fogorvosi klinikán. A honlapon elolvashatja a kivehető fogsor elkészítésének folyamatát, vagyis a diagnosztizálástól elkezdve egészen addig, amíg a fogsor a szájába kerül. A kivehető fogsor használatával újra vidáman kacaghat, nem kell attól tartania, hogy kellemetlen látványt nyújt a hiányzó fogak miatt.

Önbizalma visszatér, családi, baráti programokon vehet részt és soha többé nem szükséges rejtegetnie a mosolyát. Vannak esetek, amikor egy kellemetlen fogciszta alakul ki, ami tulajdonképpen egy folyadékkal teli tok. Folyamatosan növekszik, a benne lévő nyomás miatt, így pusztítja a körülötte lévő szöveteket és csontot. Felvetődik a kérdés, hogy melyek a fogciszta kialakulásának okai és mit lehet tenni ez ellen? Nos, az okokról bővebben olvashat a fent ismertetett honlapon és ugyanott találja a megoldást is.

Az Etele Dental szájsebészet vállalja a fogciszták szakszerű kezelését és ha szükséges, akkor a műtétet is. Mindezt természetesen teljesen fájdalommentesen. Hogyha a gyökércsúcs rezekció vagy a fogciszta műtét megtörténik, akkor a fogciszta kialakulásának okai is megszűnnek, tehát teljes gyógyulás következik be. Válassza probléma esetén ezt a fogászati klinikát, ahol képzett szakemberek minden gondját meg fogják oldani! Első lépésként kérjen időpontot egy konzultációra, ahol részletes tájékoztatást kap az orvostól!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás