Kisméretű Walther önvédelmi fegyver

Walther P22
Walther P22

Az önvédelmi fegyverekkel a legtöbb esetben az a probléma, hogy nagy helyet foglalnak, így nehéz magunknál tartani. Egy nagyobb fegyver viselése kényelmetlen és sok esetben szinte lehetetlen. A Walther P22 típusú fegyvernek köszönhetően, ez a probléma már a múlté. Kisebb méretének köszönhetően, fele annyira nehéz, mint a normál méretű társai.

Tömege csökkent, alakja robosztusabb lett, de mindezek ellenére, ugyanazt a feladatot képes ellátni, mint a nagyobb változatok. Akár egy kisebb női táskában is elfér. Az önvédelemre tökéletesen alkalmas pisztoly tárkapacitása 7 töltény, ennek következtében ismételt lövések leadására is képes. Ez egy igen fontos szempont az önvédelmi fegyverek esetében.

Természetesen nem mindenki profi a célzás és lövés terén, ennek érdekében lényeges, hogy a lövés többször megismételhető legyen, a kellő hatékonyság elérése érdekében. A Walther P22 Q gázpisztoly nem igényel semmilyen magas fokú ismertet. Tehát bárki könnyedén alkalmazhatja vészhelyzet esetén, önmaga vagy mások védelmére.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás