Kisméretű, felakasztható férfi neszeszer

Férfi neszeszer

Ha el kell utaznia pár napra, esetleg egy szállodában szeretnének eltölteni néhány napot a kedvesével, akkor egy kisebb méretű tárolóra biztosan szükségük lesz. A bőröndön kívül, muszáj valamiben tárolni a tisztálkodáshoz használható termékeket. A férfi neszeszer pontosan akkora méretű, amelyikben az arcápoláshoz és az esti-reggeli tisztálkodáshoz alkalmazott eszközök elférnek. Az ekoffer.hu webshopban megtalálható felakasztható füllel rendelkező neszeszer két külön rekesszel rendelkezik.

A felhajtható részben tárolhatóak azok a kisméretű kellékek, amelyeket hálóval kell megvédeni a kieséstől. Az alsó rekeszben elhelyezheti a sampon, a balzsam vagy a tusfürdő mintákat is. Néhány napos utazás esetén nincs értelme a nagyméretű tisztálkodó eszközöknek. Ilyenkor inkább vásároljon egy-két használatra elegendő mintákat, amelyeknek az ára is olcsóbb! A Samsonite Cosmix típusú férfi neszeszer igazán jó minőségű anyagból készül. Amennyiben szüksége van valamilyen hozzáillő táskára, akkor böngéssze végig az áruház választékát!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás