Kismama harisnya az elegancia jegyében

A várandós hölgyeknek nagyon vigyázniuk kell, nehogy megfázzanak, mert ezzel a babájuk egészségét is veszélyeztetik. Azért öltözhetnek csinosan a terhesség hónapjaiban is, a kismama harisnya ezt lehetővé teszi számukra.

Természetesen ez a darab szintén kényelmes kell legyen, de ugyanakkor esztétikus is. Érdemes felkeresni a gabriellaharisnya.hu webáruházat, ahol többféle kismama harisnya szerepel a kínálatban.

Például a Mamma 20 DEN példány jó választás, mert komfortos viseletet biztosít, ugyanis lapos varrással és megerősített orr résszel készült. A fontos részeket nagyon jól megtámasztja a gondosan illesztett hasi betét. A terhes nők ruhatárának méltó darabja lehet ez a kismama harisnya, ami ráadásul aloe vera kivonattal van gazdagítva, ezáltal megszünteti az esetleges viszketést az érzékeny bőrűeknél.

Ugyanakkor hidratáltságot biztosít a lábaknak. A webáruházban a kismama harisnya 40, 100 DEN és leggings változatban egyaránt megvehető. Az online történő vásárlás a lehető legkényelmesebb.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás