Ki és miként igényelhető a lakáshitel?

Lakáshitel

Ha Ön is régóta azon gondolkodik a családjával, hogy megvásárolnak egy szép új telket vagy újépítésű lakást, akkor felmerülhetnek bizonyos anyagi problémák. A lakáshitel bizony sok esetben felmerülhet, hiszen az embereknek hosszú évekig kellene gyűjtögetniük ahhoz, hogy egy saját ingatlanra szert tehessenek. Azonban a mai világban, ha minden feltételnek megfelelnek az ügyfelek, akkor a pénzintézetek a vételár vagy az építési költségek 80 %-át is tudják finanszírozni.

Természetesen a maradék 20 % önerőt az ügyfeleknek kell előteremteni, de ezáltal már könnyebb dolguk lesz. Ha nem szeretne azzal bajlódni, hogy bankról-bankra járva szerzi meg a fontos információkat és hitelkonstrukciókat, akkor kérje meg rá a jelzalog.com weboldal szakembereit! A honlap teljesen független bármelyik banktól, vagyis minden magyarországi hitelintézet ajánlatait beszerzik az ügyfeleik kérésére. A jelzálog, illetve a lakáshitel tulajdonképpen ugyanazt jelenti, mivel a banknak a megvásárolt, elkészült ingatlan lesz a biztosíték.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás