Kerítéshez és korláthoz LEGO alkatrészek

LEGO alkatrészek
LEGO alkatrészek

Sokszor előfordul, hogy a gyermek játszik, de egyszer csak elfogynak a kiegészítő eszközök a játék folytatásához. A LEGO alkatrészek beszerzése manapság már nem olyan bonyolult, de időbe telik, amíg egy jelentősebb mennyiségből álló csomagot felhalmoz. Ha extra rendelést ad le a kreativkocka.hu webáruházban, akkor 20 nap is eltelhet, mire kiszállításra kerül. A plusz kiegészítők összeszedése ugyanis időbe telik. Természetesen a hosszú várakozási idő miatt, az igénylőkkel felveszik a kapcsolatot a kreativkocka.hu webáruház szakemberei.

Az internetes áruház csak és kizárólag gondosan átnézett, ellenőrzött és sérülésektől mentes játékokkal foglalkozik. Olyan előfordul, hogy visszaküldenek csomagot, mert már nem tartanak rá igényt. a szakemberek kicsomagolják a játékot, szemügyre veszik, hogy van-e benne törött vagy megrongálódott darab, majd megszámolják, hogy hiánytalan legyen a készlet, végül újracsomagolják. A LEGO alkatrészek széles tárházából válogathat, hogyha tesz egy látogatást a kreativkocka.hu weboldalon.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás