Kerékpár utánfutó gyermek szállításához

Kerékpár utánfutó

Aki próbált már gyermeket szállítani kerékpárral, az tudja, hogy nem feltétlenül könnyű ez a feladat. A kicsik sokszor panaszkodnak, hogy nem kényelmes nekik az utazásnak ez a módja. A kerékpár utánfutó igazán praktikus, éppen ezért érdemes beszerezni egyet.

Akár 2 gyermek szállítására való változatot is lehet venni. A terhelhetőség maximum 40-50 kilogramm. A KTM és a Neuzer termékei vásárolhatóak meg. A kerékpár utánfutó acél, illetve alumínium felhasználásával készült. A felszerelése egyáltalán nem nehéz.

Többféle színben is szóba jöhet a megvásárlása. Akkor is jól jön, ha valaki éppen nagybevásárolni megy biciklivel. Így sokkal több holmit lehet majd hazavinni. A kisállatok szállítása sem fog akadályba ütközni. A kerékpár utánfutó ára nem megfizethetetlen, tehát érdemes pénzt félretenni.

Igyekezni kell a vásárlással, mivel a legtöbb termékből már csak néhány darab van raktáron. A kiszállítás igazán gyorsnak számít, ennélfogva megéri az internetes vásárlás mellett határozni. A Bikelife webáruházában lehet választani.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás