Kenyér recepttel az emlékek nyomában

Megbízható kenyér recept
Megbízható kenyér recept

Emlékszünk-e még a friss kenyér illatára nagyanyáink konyhájában és a fenséges ízekre? Lehet, hogy ez már olyan régen történt, hogy el is felejtettük már milyen volt a kemence előtt toporzékolni a finomságokért. A sokak által kedvelt Limarától megbízható kenyér recept birtokába juthatunk, amivel újra átélhetjük a nagyszerű emlékeket. Limara, vagyis Tóthné Libor Mária egy lelkes, szorgalmas házipék, aki tudja, hogy milyen csodálatos érzés kelt tésztából finomat és szépet alkotni szeretteink és magunk örömére.

Egy nap úgy gondolta, hogy nemcsak családtagjaival és ismerőseivel osztja meg szépen gyarapodó tudását, hanem mindenkivel, akit érdekli ez a nagyszerű világ. 2008-tól gasztroblogot vezet, ami mára óriási nézettségnek örvend. A sok hűséges olvasó és házipék szeretettel, hálával és köszönettel jelez vissza Limarának a tudás megosztásáért. 2014-re megszületett egyedülálló 8 fejezetes szakácskönyve, amiből az első fejezet a kenyér recept és a kenyérsütés 12 lépését mutatja be. Ez a recept alapnak számít, aminek az elsajátítása után jöhetnek a sokkal különlegesebb kenyér receptek is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás