Kékfestő terítő népies motívumokkal

A megfelelő lakástextil kiválasztása során mindenki próbálja figyelembe venni az otthona stílusát, de persze vannak olyan klasszikus mintázatok, amelyek minden alkalomra tökéletesen passzolnak. A kékfestő terítő leginkább népies motívumokkal van ellátva, aminek különleges hangulatát a tipikus sötét szín adja.

Ezen méterárukból nemcsak asztalra való készíthető, hanem akár szoknya, függöny vagy más ruházati cikk is. A szakemberek, akik ezen a területen dolgoznak és adnak el termékeket azt tanácsolják, hogy varrás előtt ajánlott kimosni ezt a 100%-ban pamutból készült anyagot. Miért fontos ez? A kérdésre a válasz egyszerű.

A kékfestő terítő anyag könnyen összemegy és a színek is gyorsan kikophatnak. Ez utóbbi potenciális problémát ecetes öblítéssel lehet orvosolni, ami biztosítja a színek tartósságát. Az egész procedúra körülményesen hangzik, de annál egyszerűbb! A textilt maximum 40 fokos vízben kell nyomkodva kimosni és utána ecetes vízben kiöblíteni. A kékfestő terítő ezt követően szabható

Kivételesen puha wellsoft anyag

A textillel foglalkozó boltok polcain sokféle áru van. Amennyiben nem szeretne várakozni vagy csupán a lehető legegyszerűbben jutna hozzá a kiszemelt termékhez, akkor a vásárlást lebonyolíthatja online is. A wellsoft anyag elképesztően közismert, hiszen óriási a kereslet rá.

Az emberek szeretik az ebből a matériából készült takarókat, mert nagyon puhák és melegek. A tisztítása könnyű és többszöri mosógépi mosást követően is megőrzi ezen előnyös tulajdonságait. A wellsoft anyag sokféle színben és mintázatokkal kapható, így pedig minden korosztály garantáltan megtalálja a neki tetszőt.

A sötétebb és a világosabb színeken kívül, különféle mesefigurákat ábrázolók is jelen vannak a piacon, ami valljuk be minden lurkót lenyűgöz. A wellsoft anyag a gyerkőcök kedvence, ezért, ha szeretné meglepni a kicsinyét egy szép és hasznos dologgal, akkor nézzen be a piramisfuggony.hu internetes webáruházba és adja le a rendelését mielőbb, hogy még az ünnepek előtt átvehesse!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás