Kedvező klíma árak inverteres modellekhez

Klíma árak
Klíma árak

Arról már a legtöbben hallottunk, hogy az inverteres klíma berendezések mennyivel jobbak, mennyivel kevesebb energiát fogyasztanak, mennyivel halkabb a működésük, mint a klasszikus klímáké. De azt is tudjuk vajon, hogy ez mitől van így? Először is, tudnunk kell, hogy ez egy új változata a légkondicionáló berendezéseknek. Még csak pár éve jelentek meg a hazai piacon, de azóta az vehető észre, hogy az inverteres klíma árak csökkennek. Ezért aztán egyre többen választják ezt a típust az otthonukba vagy az irodahelyiségek klimatizálásakor, főleg azok a személyek, akik számára a nyilvánvaló előnyök nem elhanyagolhatóak.

Kisebb az áramfogyasztás. Ez annak köszönhető, hogy a szerkezet nem áll le és indul újra, mondjuk félóránként, hanem egy órán át folytonosan működik, de a maximális teljesítmény 35-40 százalékát használja csak. Ebből az is következik, hogy a hűvös levegő beáramlása folytonos, de nem annyira intenzív, mint a hagyományos klímák esetében, ezért aztán csendesebb is marad a készülék és így alkalmas éjszakai használatra is. Döntse el Ön, hogy ez a műszaki előrelépés megéri-e a hagyományos és az inverteres klíma árak közötti különbséget!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás