Kapott már tankvezetés kupont ajándékba?

Tankvezetés kupon

Ha már azt sem tudja, hogy miként leplezze a csalódottságát a sok sablonos és haszontalan ajándék láttán, amiket a családtól, barátoktól kap különféle ünnepekre, eseményekre, akkor ne lépjen be azok sorába, akik ilyesmikkel „lepik meg” a szeretteiket! Ezen az oldalon tankvezetés kupont is találhat: https://elmenyplaza.hu/elmeny/tank-vezetes-terepen-egyedi-military-elmeny.

El tudja képzelni, hogy milyen arcot vágna a legjobb haverja, ha egy ilyen kupont adna át neki a születésnapján? Bizonyára leesne az álla és szóhoz sem jutna. Amennyiben szeretne ilyen nem mindennapi meglepetést okozni valakinek, akkor kattintson a fenti linkre és ismerje meg a szolgáltatás részleteit!

Azt is jó tudnia, hogy ez az ajándék nem csupán a célszemélynek aranyozhatja be egy napját, hanem egy kisebb társaságnak is, akik vele tarthatnak ebben a kalandban. Ugyanis még 8 személy beszállhat mellé a tankba utasként, miközben ő egy 30 tonnás monstrumot vezérel a gyáli autocross pálya nyomvonalain.

Csak egyeztetnie kell egy időpontot a kuponon megtalálható elérhetőségek egyikén és remek pasis programban vehetnek majd részt együtt. Az eseményt dokumentálni is fogják egy videó formájában, amit ajándékba adnak az Élménypláza munkatársai, továbbá a sofőrnek egy harckocsi vezetői „jogosítványt” is ki fognak állítani, hogy az még sokáig emlékeztesse majd őt erre a nagyszerű élményre.

Az egyetlen feltétele a kupon igénybevételének, hogy 18. életévét betöltött, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező személynek adja át. Ha ez teljesül, akkor semmi akadálya nem lesz, hogy kipróbáljanak egy 640 lóerős, 36000 ccm tankot. Szülinapra, karácsonyra, de akár még legénybúcsúra is tökéletes ajándék lehet a tank vezetése, különösen ha tudja, hogy akinek a kupont szánja, régóta vágyik arra, hogy kipróbálhassa magát ilyen helyzetben.

Rendelje meg bátran és vegyenek részt közösen egy felejthetetlen kalandban! Ha pedig ismét valami különleges ajándékot keresne valakinek, akkor az Élménypláza oldalán bármikor megtalálhatja az elképzeléseinek megfelelő alternatívát.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás