Kamera rendszer kiépítése a munkahelyen

Kamera rendszer

Az értékvédelem manapság különösen fontos, ami azzal magyarázható, hogy a lopások egyre kreatívabb módon valósulnak meg. Amennyiben egy megbízható kamera rendszer kiépítésre kerül a munkahelyen, akkor rövidesen megtapasztalhatja a használatából eredő pozitívumokat. A tapasztalatok is azt mutatják, hogy a dolgozókra pozitív hatással van az, ha tudják, hogy megfigyelik őket.

Azokban a helyiségekben, ahol nincs felszerelve a kamera rendszer, könnyű eltenni egy ott felejtett pénztárcát vagy más értékes holmit, ami nem az illető tulajdona. Viszont, ha a dolgozó tudatában van annak, hogy előbb-utóbb fény derül a tettére és súlyos következményekre számíthat, akkor már nem érez akkora késztetést a lopásra.

Ugyanakkor az is előfordulhat, hogy egy idegen személy téved be a munkaterületre. Ez esetben is hasznát veheti a kamera rendszernek, hiszen a részletes képsornak köszönhetően felismerhetővé válik a személy. Ha kárt tesz a berendezésekben vagy egyéb szabálytalanságok követ el, akkor a felvétel bizonyítékul szolgálhat.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás