Játszva tanulás a Logico Piccolo révén

Logico Piccolo

Közismert tény, hogy a játékos tanulás által könnyedén fejleszthetőek a gyermekek kognitív képességei. A Logico Piccolo feladatkártyák különböző témákhoz kötve fejlesztik a gyermekeket, életkoruknak megfelelően. Egyes feladatcsomagok segítségével könnyedén megtanulható az évszakok, napok, hónapok sorrendje, más feladatok pedig a vizuális észlelésre, a memóriára helyezik a hangsúlyt, ugyanakkor vannak, amelyek az egyszerű betűk megkülönböztetésére készítik fel a kicsiket.

Más csomagok a nyelvi képességeket fejlesztik, a gyakorlatokat a többjelentésű szavakra, a szinonima- és ellentétpárokra, a szavak magyarázat alapján való felismerésére építkezve. Megint más feladatok pedig segítenek a gyermekeknek a diagramok, táblázatok megértésében.

A Logico Piccolo feladatcsomag kisiskolásoknak készült, iskolai és otthoni használatra egyaránt alkalmas. Egy okos, játékos gyakorlatokat tartalmazó tanulási lehetőség használata közben nem az iskolai órák komolyságát idézi, ugyanakkor jótékony fejlesztési hatása megkérdőjelezhetetlen.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás