Játék rendelés értékhatár felett!

Játék rendelés
Játék rendelés

Amikor a babák pár hetesek, akkor még csak csörgőkkel játszanak, takarót és plüss állatokat vesznek a szájukba. Azonban, ahogy elkezdenek fejlődni, egyre bonyolultabb játékokra lesz szükségük. Az okosjatek.hu webáruházból történő játék rendelés nagyobb tételben is lehetséges. Ha 20.000 Forint feletti értékben vásárol játékokat, akkor a szállítás ingyenes lesz. Természetesen azt Ön dönti el, hogy egy darab termékkel azonnal ki szeretné meríteni a 20.000 Forint feletti ingyenes szállítást, vagy inkább több termékből állítja össze a nagyobb értékű csomagot.

Viszont a lényeget ne felejtsen el! Amikor a gyermeknek vásárol, akkor annak fejlesztő hatásaira mindenképpen gondoljon! Azonban, ha valamelyik felnőtt barátját, családtagját vagy saját magát szeretné meglepni egy társasjátékkal, akkor is nyugodtan látogasson el az okosjatek.hu weboldalra! A játék rendelés nem vesz el sok időt, ezen kívül a folyamat nemcsak gyors, de egyszerű is. A hasznos és fejlesztő játékok a kicsik képességeit rövid idő alatt képesek javítani.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás