ISOFIX rendszerű biztonsági gyerekülés a fejlett védelem

Az ISOFIX rendszerű biztonsági gyerekülés óriási
Az ISOFIX rendszerű biztonsági gyerekülés óriási

Az autós gyerekülés nemcsak nagyon hasznos, de kötelezően be kell szereznie minden szülőnek. Az ISOFIX rendszerű biztonsági gyerekülés a maximális védelmet garantálja. Az ISOFIX tulajdonképpen egy gyerekülés rögzítési módszer, ami igen könnyen kezelhető és kifejezett biztonságot nyújt.

Erre bizonyított példa is van, mivel a német biztosítók szövetsége felmérte, hogy az autó biztonsági övével bekötött gyerekülések 30%-a van csak rögzítve tökéletesen, az ISOFIX által ez az arány ellenben 96%-ra nő, ami azért egy jelentős különbség, főleg ha a biztonságról beszélünk. Mivel a karosszériához közvetlenül csatolható, így az ülés együtt mozog az autóval.

Egyetlen hátránya, hogy legtöbbször az gépjármű szélső helyein használható, ellenben a középső hely lenne az előnyösebb és legbiztonságosabb. Eme hátránya ellenére is, az ISOFIX rendszerű biztonsági gyerekülés kiváló védelem lesz, amit töréstesztek is bizonyítanak, hogy túlnyomó részt jobban teljesítenek, a nem ilyen rendszerrel védett gyerekülésekkel szemben.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás