Ismert gyümölcs a Goji bogyó

Goji bogyó
Goji bogyó

Bizonyára már sokan hallottak erről gyümölcsről, ami képes kiváló eredményeket biztosítani az egészség terén. A hagyományos kínai orvoslásban a szem, a máj és a vese egészsége érdekében ajánlják a szakemberek a pácienseknek. Az egészséges goji bogyó immunerősítőként és látásjavítóként, vágyserkentőként, valamint májvédőként alkalmazott ezeken a területeken.

A bogyóból készült innivalót leginkább az ülőmunkát végzők, daganatos betegek, sportolók, idős emberek, valamint a májbajokkal küszködők alkalmazzák. Az egészséges goji bogyóban 19 aminosav található, amelyek közül 8 esszenciális, vagyis elengedhetetlen a szervezet számára. 21 nyomelem is található a gyümölcshúsban, ami rákellenes germániumot is tartalmaz. A goji ital kemoterápiás kezelés alatt is fogyasztható, ugyanis nagymennyiségben tartalmaz szeléniumot is. Az egészséges goji bogyó összetételében E-vitamin és C-vitamin is található. A gyümölcs képes javítani a memóriát, javítja az idegrendszert és csökkenti a gyulladásokat a szervezetben.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás