Ismert badacsonytomaji borászatok és nevezetességek

Tovább itt
Tovább itt

Hosszú hétvégét tervez és olyan helyszínt választana, ahol többféle kikapcsolódási lehetőség is várja a családot? Tovább itt olvashat a környék szálláshelyeiről, Badacsonytomaj környéki szállások széles választéka várja, ha utazást szervezne. A Balaton nemcsak a főszezonnak számító nyári időszakban bizonyul kitűnő választásnak, hanem az év többi hónapjában is. Ma már a fürdőzésről sem kell lemondanunk a hűvösebb napokon sem, hiszen több fedett élményfürdő is kialakításra került a tó környékén, hogy a Hévízen található tó kínálta lehetőségekről már ne is szóljunk.

A turisztikai szakemberek is azt javasolják, hogy érdemes ősszel is felkeresni a Balaton térségét, ahol wellness szállók és gasztronómiai élmények várják a kikapcsolódni vágyókat. Szálláshelyekről tovább itt olvashat, de érdemes megismernie a szakmai portálokon azokat a nevezetességeket is, amelyek között biztosan talál majd olyat, ami felkelti az érdeklődését. Badacsonytomaj közeli szállások közül sok elfogadja a Széchenyi Pihenőkártyát is fizetőeszköz gyanánt, így akár a szállás alszámla terhére is fizetheti a kiruccanást. Fedezze fel a Balaton szépségeit a verőfényes őszi napokon is!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás