iPhone XR tok vagány és elegáns kivitelben

Az IPhone-ok népszerűségéről felesleges beszélni, hiszen teljesen nyilvánvaló, hogy minimum a fél világ rajong ezekért a készülékekért. A iPhone XR tok az azonos nevű készüléknek nyújt átlag feletti biztonságot, de ha azt szeretnénk, akkor akár olyan külsőt is, amely még ellenállhatatlanabbá teszi.

Hogyan? Telefontokokat nemcsak egy-két, kifejezetten mobil kiegészítőket készítő cég gyárt. A főleg ruháiról híres márkák is megihletődnek néhanapján, és szebbnél-szebb darabokat álmodnak meg.

Az általuk készített tokok azonban nemcsak mutatósak, hanem rendkívül megbízható védelmet is nyújtanak. A Guess dupla rétegű, flitteres mintájú iPhone XR tok például prémium minőségű PC anyaghasználattal készült, amelyen ráadásként megjelennek a márkára emlékeztető minták, folyékony flitterből.

Az eredmény pedig, egy igazán nőies és elegáns kellék. A Baseus a színekkel játszik, amik között mindenki talál egy kedvencet. A Spigen hozza a rá jellemző elegáns formákat. Látható, hogy az iPhone XR tok választékban mindenkinek van megfelelő. Keresse Ön is az igazit a smartdiszkont.hu webshop kínálatában!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás