Infraszauna, a gőz mellőzője

Biztos sokan láttak már olyan képeket, ahol a házban volt a jacuzzi és a szauna, esetleg még ezt tetézte egy bárpult is. Nos, egy ilyen szobát megteremteni a házunkban manapság már nem lehetetlen. Nincs másra szükség, csupán egy infraszauna beszerzésére. Ezt manapság már az interneten is megrendelhetjük, de érdemes kikérni egy szakember tanácsát is, mielőtt meghozzuk a végleges döntésünket.

A hozzáértő eladó lényegében az infraszauna márkájáról és a férőhely kapacitásáról fog nekünk egy rövid beszámolót tartani, esetleg a működéséről. Ugyanis sokan tartanak a szauna párás légkörétől, hogy esetleg ettől penész alakulhat ki a házban. Az infraszauna viszont egy sokkal elegánsabb módon működik.

Lényegében jótékony infrafényekkel operál a szerkezet, amelyeknek kibocsátásához nem kell olyan rengeteg energiát felhasználnia. A beállításokat is nagyon egyszerű módon végezhetjük el, ugyanis az infraszauna elején van egy érintőpanel, amivel az időkorlátot és a megfelelő hőmérsékletet is kényelmesen kiválaszthatjuk.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás