Indol-3-karbinol az ösztrogénhormonok csökkentésére

Indol-3-karbinol

A nap mint nap a szervezetünkbe kerülő méreganyagok eltávolítására fokozottan oda kell figyelni, ugyanis súlyos betegségek is kialakulhatnak miattuk. Példának okáért, a vegyi anyagok jelentős részét a szervezet ösztrogénként ismeri fel, aminek következtében felborulhat a nagyon kényes progeszteron-ösztrogén egyensúly, ami komoly nőgyógyászati problémákkal járhat.

Az indol-3-karbinol egy olyan méregtelenítő, ami a női hormonegyensúly visszaállításában lehet a segítségünkre, ugyanis az ösztrogének számának csökkenését idézi elő. Ez a természetes hatóanyag a keresztesvirágúakban található meg, mint például a káposztafélékben, a karfiolban, a brokkoliban és a sejtek anyagcsere folyamataira van hatással.

Az indol-3-karbinol az immunerősítőként is remekül helytáll, valamint a gyomor és a vastagbél egészséges működését is támogatja. Fogyasztását ajánlják mióma, PCO, PCOS, endometriózis és premenstruációs szindróma esetén is, ugyanis az ösztrogének számának csökkentése ezen problémák esetében is enyhülést hozhat.

Indol-3-karbinol komplex a wtn.hu webáruházban is kapható, ami egy olyan változat, ami nemcsak ezt az elemet tartalmazza természetes formában, hanem az összes többi alapanyaga is teljesen natúr. Ez azért fontos, mert így sokkal jobb a felszívódása a terméknek és további vegyszerekkel sem terheljük tovább a szervezetünket. Pont az a cél, hogy ezektől szabaduljunk, úgyhogy mindenképpen előnyös, ha ebben a harcban nem használunk vegyi anyagokat.

Amennyiben pedig valaki nem szívesen vesz be kapszulákat, esetleg gyakran elfelejti bevenni, vagy pedig kiegészítő kezelésre is szükség van, akkor érdemes a wtn.hu többi termékét is megnézni, mert egyéb megoldásokat is kínál az ösztrogéndominancia leküzdésére. Például a progeszteron krém is egy remek alternatíva, ami természetes progeszteron bőrbe juttatásával segít az egyensúly helyreállításában. Továbbá, más természetes egészségvédő és betegségmegelőző megoldásokat is lehet találni, így a különféle problémák esetén is hasznos lehet a wtn.hu oldal böngészése

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás