Immergas ár – minőség értéke

Immergas ár

Válasszuk az Immergas termékeit, ha minőségi gázkazánt keresünk. Ez a fajta gázkazán kényelmesen felszerelhető és nem nehéz kezelni sem. A fali turbós Immergas gázkazán programozható, így energiát takaríthat meg. Az elektromos védettségnek köszönhetően, a fürdőszobába is fel lehet szerelni, teljesen biztonságos. Internetes áruházunkból rendelve az Immergas ár – minőség értéke nagyon jó, hiszen nagyon jó minőséget, most kedvezményesebben tud megvásárolni. Az Immergas gázkazán egyik különlegessége, hogy beépített időjárásfüggő szabályozóval rendelkezik, amivel kényelmesen és automatikusan lehet állítani a szobai hőmérsékletet. A kezelőfelülettel egyszerűbben tudjuk állítani a kazán működését. Ez a fajta Immergas gázkazán, két külön függetlenül működő hőcserélővel rendelkezik, egyik a fűtésre, másik a meleg vízre. A kazán motoros váltó szelepjének köszönhetően, könnyen irányítja a kazánvizet. A kazánt, akár radiátoros rendszerre is rá lehet csatlakoztatni. Az Immergas kazán, zárt égésű kombi gázkazán, így teljesen biztonságosan működik.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás