Így riassza el a bolhákat a macskájától

Bolha nyakörv
Bolha nyakörv állatoknak

Vannak olyan időszakok, amikor nagyon elszaporodnak az élősködők a macskákban. Főleg a nyár folyamán gyűlnek fel a bolhák, amelyektől a gazdik is szenvednek. Ilyenkor elengedhetetlenné válik a bolha nyakörv segítsége, különben a kedvencek folyamatosan vakarózni fognak.

Sokan csak legyintenek erre a problémára, pedig súlyos következményei lehetnek annak, ha túl sok élősködő van a macska bundájában. Az állatok gyakran véresre vakarják magukat a kellemetlenség miatt és nagyon szenvednek az állandó viszketés folytán.

A bolha nyakörv nélkül allergiás reakció is felléphet a csípések miatt és kihullhat a cicák szőre. Jól látható, hogy a problémát nem szabad félvállról venni, hanem fel kell tenni a nyakörvet! Azonban, arra mindig oda kell figyelni, hogy ne legyen túl szoros a beállítás, mert ez fulladást is okozhat.

A bolha nyakörv használatának köszönhetően, pár napon belül eltűnnek a zavaró élősködők és a cica végre megnyugodhat, ugyanis a csípések nemcsak kellemetlenek, hanem kifejezetten fájdalmasak is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás