Igen sokoldalú a bio kókuszolaj

Bio kókuszolaj

Gyakran elfelejtkezünk arról, hogy odafigyeljünk egészségünkre, és csakis akkor tesszük ezt meg, amikor már valami probléma felütötte a fejét. Ez nem a legjobb megoldás, de még ilyenkor sincs veszve minden. A hidegen sajtolt bio kókuszolaj a Coconoiltól olyan telített és telítetlen zsírsavakat tartalmaz, amelyek felerősítik szervezetünket.

Továbbá a kókuszolaj 48-50%-ban laurinsavat, 8%-ban pedig kaprilsavat rejt magában, amelyekről már kimutatták vírus-, baktérium- és gombaölő sajátosságait. Már csak emiatt is érdemes jobban megismerkedni a hidegen sajtolt kókuszolaj készítményekkel. Rendkívül sokoldalú ez az anyag, mert az étkezés mellett a gyógyászatban, de még az iparban is fontos szerepe van.

A kókuszolaj hatása teljesen egyedülálló. A szív- és érrendszert óvja, ugyanakkor gyulladáscsökkentő hatása is van. Ha eddig még nem próbáltuk, akkor érdemes bevinni az étkezésünkbe és kihasználni sajátosságait. Szűz kókuszolaj egyszerűen rendelhető a kokuszolaj.bolt.hu oldalon. Legyen mindennapos életünkben a kókuszolaj használata, és élvezzük ki előnyeit!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás